ADANA CEYHAN İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

15 TEMMUZ DEMOKRASİ VE MİLLİ BİRLİK GÜNÜ ETKİNLİKLERİ

15 TEMMUZ DEMOKRASİ VE MİLLİ BİRLİK GÜNÜ ETKİNLİKLERİ

Hain darbe girişiminin 4.yılında "15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü" etkinlikleri düzenlendi. Etkinlik, Kaymakamımız Sayın Dr. Bayram YILMAZ ve protokol üyelerinin Ceyhan İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü öğretmenlerinin ve yöneticilerinin hazırlamış olduğu "15 Temmuz " temalı resim sergisini ziyaretleriyle başladı. Protokolün yerlerini almasıyla ana program; Saygı duruşunda bulunulması ve İstiklal Marşımızın okunmasıyla başladı. Kaymakamımız Sayın Dr. Bayram YILMAZ'ın günün anlam ve önemini belirten konuşmalarının ardından slayt gösterimi yapıldı. 

Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip ERDOĞAN'ın külliyeden canlı olarak yayınlanan "Ulusa sesleniş" konuşmalarının ardından, program; Soysallı İlkokulu öğretmenimiz Burak KANAT'ın sunduğu ney dinletisi, Ceyhan Ticaret Borsası Sosyal Bilimler Lisesi öğrencisi Canan DİKMEN'in okuduğu "Bayrak" şiiri,  Şehit ve gazilerimizin isminin okunması, mehteran gösterimi, 15 Temmuz belgeseli gösterimi, Ceyhan İlçe Müftülüğünce okunan Kur'an-ı Kerim ve duanın yapılması ve merkezi sistemden ilçe genelinde tüm camilerden  Sela verilmesiyle son buldu.  

Hükümet Caddesi No 18 Ceyhan / ADANA - 322 613 27 81 ve 322 613 12 08

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.