ADANA CEYHAN İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Azerbaycan halkının Ulusal Lideri Haydar Aliyev'in doğumunun 96. yılının anısına Haydar Aliyev Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesinde program düzenlendi.

Azerbaycan halkının Ulusal Lideri Haydar Aliyev'in doğumunun 96. yılının anısına Haydar Aliyev Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesinde program düzenlendi.

Azerbaycan halkının Ulusal Lideri Haydar Aliyev'in doğumunun 96. yılının anısına Haydar Aliyev Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesinde program düzenlendi. Programa, Kaymakamımız Sayın Dr. Bayram YILMAZ, Azerbaycan Eğitim Müşaviri Doç. Dr. Necibe Nesibova ve İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Murat KOÇER ile birlikte öğretmen ve öğrenciler katıldılar. Saygı duruşunun ardından Azerbaycan Milli Marşı ile İstiklal Marşımızın okunmasıyla başlayan programda Her bir milletin tarihinde müstesna rol oynamış, milletinin ve devletinin kaderine yön vermiş kişilerin olduğunu söyleyen Azerbaycan Eğitim Müşaviri Doç. Dr. Necibe Nesibova ise, "Devirler ve nesiller değişse de hiçbir zaman unutulmayacak büyük liderler vardır. Büyük insanların büyüklüğü yıllar geçtikçe daha çok göz önüne gelmektedir. Bu liderlerden birisi de Azerbaycan halkının Milli Lideri Haydar Aliyev'dir" diye konuştu. Okul bünyesinde düzenlenen şiir ve kompozisyon yarışmalarında dereceye girenlerin eserlerini icra etmelerinin ardından tek şarkılık müzik dinletisi duygusal anların yaşanmasına neden oldu. Okul bünyesinde düzenlenen şiir ve kompozisyon yarışmalarında dereceye girenlere öğrencilere ödülleri Azerbaycan Eğitim Müşaviri Doç. Dr. Necibe Nesibova tarafından verildi. Ayrıca Sayın Nesibova tarafından, katılımlarından ve hizmetlerinden dolayı kaymakamımız ve İlçe Milli Eğitim Müdürümüze plaket takdim edilmiştir. Program çekilen toplu resimlerin ardından sona erdi.   17-11-202117-11-202117-11-202117-11-202117-11-2021

Hükümet Caddesi No 18 Ceyhan / ADANA - 322 613 27 81 ve 322 613 12 08

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.