ADANA CEYHAN İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Beş Ocak İlkokulu´nda Yaptırılacak Olan Halı Saha Protolü İmzalandı

Beş Ocak İlkokulu´nda Yaptırılacak Olan Halı Saha Protolü İmzalandı

“Eğitime harcanacak her kuruş, özelikle vatandaşımız tarafından yapılacak her katkı, bizim için son derece kıymetlidir. Bu katkı; hatırasına, evlatlarına, geleceğine, milletine ve devletine sahip çıkmaktır”

 Ceyhan’ın tanınmış ailelerinden ve Mustafabeyli Sulama Birliği Başkanı Muhammet MAZI, ölen kardeşi ve yeğenin ismini ölümsüzleştirmek amacıyla ilçe merkezinde bulunan Beş Ocak İlkokulu’nun bahçesinde bir halı saha yaptırmak için düzenlenen protokol imza töreninde  Ceyhan İlçe Milli Eğitim Müdürü Sayın Serkan TOPBAŞ, Mustafabeyli Birliği Sulama Başkanı Muhammet MAZI ve Okul Müdürü Tacettin AKTAŞ hazır bulunarak, yaptırılacak olan halı sahanın protokolünü imzaladılar.

Okul Müdürü Tacettin Aktaş, Okulumuzda başlatılan “Her Sınıfın Bir Sahibi Var” Projesi kapsamında okul birimlerinin Hayırsever katkılarıyla yeniden düzenlendiğini belirtti.

İmza töreninde bir konuşma yapan İlçe Milli Eğitim Müdürü Sayın Serkan TOPBAŞ, okulun bahçesinde bulunan bir alanın halı saha olarak kullanılmasına katkı sağlayan ve bu katkıyı protokolle ölümsüzleştiren hayırsever Muhammet MAZI’ya teşekkür ederek, “Eğitime harcanacak her kuruş özelikle vatandaşımız tarafından yapılacak her katkı bizim için son derece kıymetlidir. Bu katkı devletine, geleceğine, öğrencilerine ve hatırasına sahip çıkmaktır” şeklinde konuştu. 

            Tören öğrencilerle çekilen hatıra fotoğrafıyla son buldu.

04-01-2017
04-01-2017
04-01-2017
04-01-2017

 

Hükümet Caddesi No 18 Ceyhan / ADANA - 322 613 27 81 ve 322 613 12 08

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.