ADANA CEYHAN İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İlçe Milli Eğitim Müdürü Sayın Serkan TOPBAŞ´ın 19 Mayıs Atatürk´ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı Kutlama Mesajı.

İlçe Milli Eğitim Müdürü Sayın Serkan TOPBAŞ´ın 19 Mayıs Atatürk´ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı Kutlama Mesajı.

             19 Mayıs, Mustafa Kemal Atatürk´ün, Samsun´a ayak basarak, bağımsız ve özgür yaşamak uğruna en önemli yürüyüşü başlattığı müstesna gündür. Bu yolculuk, Bayrağımızın özgürce dalgalandığı bağımsız Türkiye Cumhuriyet´inin kurulmasının yolunu açmıştır.  Yurdumuzun bağımsızlığının ve korunmasının Milletimizle birlikte başarılabileceğine inanan Gazi Mustafa Kemal Atatürk, Milli Birliği gerçekleştirmek adına çıktığı bağımsızlık ve özgürlük yürüyüşünde geleceğimizi aydınlatmış ve büyük uyanışımızı gerçekleştirmiştir. Saygıdeğer Gençler sizlere güveniyor ve Gençlik Bayramını hafta boyunca en iyi şekilde kutlayacağınıza inanıyoruz.

            Bu duygu ve düşüncelerle Cumhuriyetimizin kurucusu Büyük önder Atatürk başta olmak üzere vatanımızın bağımsızlığı ve bütünlüğü adına aziz canlarını feda eden şehitlerimizi rahmetle ve minnetle anıyor, gençlerimizin 19 Mayıs Atatürk´ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı´nı en iyi dileklerimle kutluyorum.

 

Serkan TOPBAŞ

İlçe Milli Eğitim Müdürü

Hükümet Caddesi No 18 Ceyhan / ADANA - 322 613 27 81 ve 322 613 12 08

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.