ADANA CEYHAN İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İlçe Milli Eğitim Müdürü Sayın Serkan TOPBAŞ´ın göreve başlama mesajı.

İlçe Milli Eğitim Müdürü Sayın Serkan TOPBAŞ´ın göreve başlama mesajı.

 

   06.11.2015 tarihi itibariyle Ceyhan İlçe Milli Eğitim Müdürü olarak görevime başlamış bulunuyorum. Şahsıma tevdî edilen bu görevin, onurunu ve sorumluluğunu taşımaktayım.

   İyi eğitim sistemi: Ötekileştirme yerine sevgi dilinin hakim olduğu bir yaklaşıma sahiptir, İnsan odaklıdır ve insanı önceler dolayısıyla temel amacımız İnsana değer veren, millî ve manevi değerlerle donatılmış, sağlam karakterli, dünyayla rekabet edebilecek bilim ve teknolojik bilgiye sahip bireyler yetiştirmektir. 

   Bu hedefi temel alarak Ceyhan İlçe Millî Eğitim Müdürlüğü olarak halka hizmeti Hakk’a hizmet mukabilinde çalışmalarımızı sürdüreceğimizi, şube müdürlerim, okul müdürlerim, müdür yardımcılarım, öğretmenlerimizle bunu başaracağımıza yürekten inanıyor ve bu vesileyle tüm eğitim camiasına çalışmalarında başarılar diliyorum. 

   Geleceğimizin teminatı sevgili öğrencilerim, sizlerle birçok ilki ve başarıyı yakalayacağımıza ve Ceyhan’ı en güzel şekilde tanıtacağımıza canı gönülden inanıyor ve eğitimin en güçlü halkası olarak sizlerden her alanda üstün gayretler bekliyorum.

   Değerli velilerimiz; sağlıklı, mutlu ve huzurlu yarınlar için taşın altına hep beraber elimizi koyarak sevgili çocuklarımızı başarıya taşıyalım. 

   Bu duygularla hepinize saygı ve sevgilerimi sunarım.

Serkan TOPBAŞ

Ceyhan İlçe Milli Eğitim Müdürü

 

Hükümet Caddesi No 18 Ceyhan / ADANA - 322 613 27 81 ve 322 613 12 08

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.