ADANA CEYHAN İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Murat KOÇER, Türk Dili ve Edebiyatı Öğretmenleri ile bir araya geldi.

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Murat KOÇER, Türk Dili ve Edebiyatı Öğretmenleri ile bir araya geldi.

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Murat KOÇER, İlçemiz okullarında görev yapan Türk Dili ve Edebiyatı Öğretmenleri ile Ceyhan Anadolu Lisesi toplantı salonunda bir araya geldi.

Türk Dili ve Edebiyatı Öğretmenlerine hitap eden müdürümüz konuşmasında,"İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü olarak 2018-2019 eğitim ve öğretim yılı kapsamında akademik çalışmaların yanında farklı projeleri de hayata geçirmenin gayreti içerisindeyiz. Özellikle bakanlığımızın açıkladığı 2023 vizyon belgesinden sonra ülkemizde yapılan eğitimlerin güzel örnekleri ortaya çıkmaya devam ediyor. Bu bağlamda sizlerin karşısına önemli bir adım ile gelmek istedik ve İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü olarak 2019 Mayıs ayında yapılmak üzere liseler arası münazara yarışması ile ilgili altyapı hazırlıklarımızı tamamladık. Sizlerin etkin katılımıyla yapılmasını planladığımız bu çalışma ile Ceyhan´da bir ilki daha hayata geçirmiş olacağız. Özellikle tüm liselerimizin yarışmalara katılması noktasında gerekli katkıyı vereceğinize ve bugünü bir milad kabul ederek kendi alanınızda yepyeni fikirlerle eğitime daha fazla katkı sağlayabileceğinize olan inancım tamdır. Hep beraber çalıştığımızda yani yek vücut olabilirsek üstesinden gelemeyeceğimiz şey yoktur. " dedi.

Türk Dili ve Edebiyatı alanında yapılacak ve yapılması planlanan çalışmalara dair bilgi alışverişinde bulunmasını ile toplantı sona erdi.

26-04-201926-04-201926-04-201926-04-2019

 

Hükümet Caddesi No 18 Ceyhan / ADANA - 322 613 27 81 ve 322 613 12 08

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.