ADANA CEYHAN İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Murat KOÇER´in Cumhuriyet Bayramı Kutlama Mesajı

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Murat KOÇER´in Cumhuriyet Bayramı Kutlama Mesajı

29 Ekim 1923 bağımsızlık mücadelemizin ve istiklal ruhunun taçlandırıldığı tarihimizdeki müstesna günlerden biridir.

Şanlı bir tarihe ve büyük bir medeniyet birikimine sahip olan büyük Türk milletinin, özgürlük ve bağımsızlığının simgesi olan Cumhuriyetin 95. Yıldönümünü büyük bir gurur ve coşkuyla kutluyoruz.  

Binlerce yıllık güçlü ve dirayetli devlet tecrübesi üzerine inşa edilen ve bugün 95. Kuruluş yıl dönümünü kutladığımız Cumhuriyetimizi; millet olarak daima daha ileri noktalara taşıma, muasır medeniyet seviyesinin üzerine çıkarma azim ve kararlılığını sürdürmekteyiz.  

Bugün eğitim camiamızın birer neferleri olarak her alanda daha güçlü ve daha gelişmiş bir Türkiye için bu yolda donanımlı, şuurlu, bilinçli ve eğitimli bir nesil yetiştirme çabasındayız.    

Bu duygu ve düşüncelerle Cumhuriyetimizin kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk başta olmak üzere, silah arkadaşlarını, ülkemizin bağımsızlığı için canlarını ortaya koyan tüm şehit ve gazilerimizi rahmetle anıyor, milletimizin 29 Ekim Cumhuriyet Bayramını kutluyorum.

 

Murat KOÇER

Ceyhan İlçe Milli Eğitim Müdürü   26-10-2018

Hükümet Caddesi No 18 Ceyhan / ADANA - 322 613 27 81 ve 322 613 12 08

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.