ADANA CEYHAN İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Murat KOÇER´in Göreve Başlama Mesajı

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Murat KOÇER´in Göreve Başlama Mesajı

15 Ekim 2018 tarihi itibarıyla Ceyhan İlçe Milli Eğitim Müdürü olarak görevime başlamış bulunuyorum.

Öncelikle Ceyhan´da hizmet etmeyi nasip eden Allah´a şükrediyor, bizi bu vazifeye layık gören büyüklerimize de teşekkürü bir borç biliyorum. Uzun yıllar Ceyhan´a hizmet eden Sayın Serkan TOPBAŞ´a da ayrıca teşekkür ediyorum.

Güzel şehrimiz Adana’mızın tarihi, geçmişi, enerji yatırımları ile de artan bir dinamizme sahip olan güzel ilçesi Ceyhan’ı çalışma arkadaşlarımızla; şube müdürlerimiz, okul müdürlerimiz ve en önemlisi de öğretmenlerimizle beraber organize olarak çocuklarımıza en güzel eğitim ve altyapı imkanlarını sağlamaya gayret edeceğiz. Eğitim süreçlerinde aslolan eğitimin niteliği ve içeriğidir. Bu anlamda da özellikle yapacağımız planlamalarla öğrencinin aklına, kalbine ve sosyal çevresine hitap edecek şekilde onu yetiştirmenin gayreti içerisinde olacağız. Özellikle akademik, sosyal ve manevi gelişim alanlarında eğitimimizi yeniden şekillendirmeye çalışırken Ceyhandaki çalışma arkadaşlarımızla elimizden geleni yapmaya gayret edeceğiz. Eğitimi bütüncül bir bakış açısıyla ele alarak, çocuklarımızı bütün yönleriyle kuşatmış bir eğitim sistemini, Bakanlığımızın eğitim politikaları doğrultusunda yönetme çabası içinde olacağız.

Bu süreçte velilerimizin, akademik ve bilimsel  camianın, sivil toplum kuruluşlarının ve eğitimin tüm paydaşlarının desteğini ve sorumluluk almalarını bekliyoruz. Bu düşüncelerle Kaybedecek zamanımızın olmadığı bilinciyle Ceyhan için bir an evvel el ele vereceğiz, projeler üreteceğiz, çalışacağız ve daha çok çalışacağız. 

Yeni dönemin başta öğrencilerimiz, öğretmen ve yönetici arkadaşlarımız, nihayetinde ilçemiz için hayırlı olmasını diliyorum.  

Murat KOÇER

İlçe Milli Eğitim Müdürü

Hükümet Caddesi No 18 Ceyhan / ADANA - 322 613 27 81 ve 322 613 12 08

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.