ADANA CEYHAN İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

YÖGEP ( YÖNETİCİ GELİŞİM PROGRAMI) NİSAN-MAYIS AYI

YÖGEP  ( YÖNETİCİ GELİŞİM PROGRAMI)  NİSAN-MAYIS AYI

Milli Eğitim Bakanlığı Din Öğretimi Genel Müdürlüğü tarafından hazırlanan Millî Eğitim Bakanlığı 2023 Eğitim Vizyonu doğrultusunda ve Öğretmenlik Mesleği Genel Yeterlikleri çerçevesinde imam hatip okulları yöneticilerinin; mesleki bilgi, beceri, tutum ve değerler alanındaki gelişimlerine katkı sağlamak amacıyla Nisan ve Mayıs  ayı Yönetici Gelişimi Programı (YÖGEP) gerçekleştirildi.

 

Yönetici Gelişim Programı Şubat-Mart  ayı faaliyeti, Anadolu İmam-Hatip Lisesi bahçesinde gerçekleştirildi. 1978 den bu yana mezun veren okulumuzda geniş katılımlı mezunlar buluşması yaptık. Tüm mezunlarımızı arayarak, sosyal medyayı kullanarak davet ettik. Buluşmaya okulumuzda idareci ve öğretmen olarak çalışan ve çalışmış tüm hocalarımızı da davet ettik.. Bu yıl mezun olan öğrencilerimize mezuniyet belgesi , birincilikle bitiren öğrencimize belge ile birlikte plaket takdimi yaptık. Mezunlarımızla hasbihal ettikten sonra iletişim numaralarını , ne iş yaptıklarını öğrenmek amacıyla çizelgeler hazırlayıp doldurmalarını istedik. Mezun olan öğrencilerimizin takibi için yol haritası belirledik. Mezunlar buluşması programını mutad olarak Mayıs ayının son haftası Pazar günü olarak belirledik. 


31-05-202231-05-202231-05-202231-05-2022

Hükümet Caddesi No 18 Ceyhan / ADANA - 322 613 27 81 ve 322 613 12 08

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.