ADANA
CEYHAN İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
"GÖNÜLDEN GÖNÜLE" : DOKUZTEKNE ŞEHİT ADEM ÇOBAN İLKOKULU & ORTAOKULU
![](/meb_iys_dosyalar/2021_10/22150810_156205064_3819079618137641_1092835700144488060_n.jpg)
"GÖNÜLDEN GÖNÜLE" Projemizde durağımız Dokuztekne Şehit Adem Çoban İlkokulu&Ortaokulu'muzdu. Öğrencilerimizle sokağa çıkma saatlerinde Akdeniz sahilinde doğa yürüyüşü yaptık ve sohbet ettik, geleceğe ve hayata dair hayal ve hedeflerini dinledik. Çocuklarımız için çalışma aşkımız artarak devam ediyor... #FarkYaratmakİçinÇalış #BirlikteBaşarıyoruz #CeyhanİçinDaimaİleri
![22-10-2021](/meb_iys_dosyalar/2021_10/k_22150839_156426020_3819079564804313_1251868102376658125_n.jpg)
![22-10-2021](/meb_iys_dosyalar/2021_10/k_22150836_156205064_3819079618137641_1092835700144488060_n.jpg)
![22-10-2021](/meb_iys_dosyalar/2021_10/k_22150834_155563177_3819079711470965_4447898742829390950_n.jpg)
![22-10-2021](/meb_iys_dosyalar/2021_10/k_22150832_156125360_3819079824804287_4296222004974002802_n.jpg)
![22-10-2021](/meb_iys_dosyalar/2021_10/k_22150830_156363732_3819079924804277_3097203230438197214_n.jpg)
![22-10-2021](/meb_iys_dosyalar/2021_10/k_22150827_156800729_3819080008137602_3424572805922866156_n.jpg)
![22-10-2021](/meb_iys_dosyalar/2021_10/k_22150810_156205064_3819079618137641_1092835700144488060_n.jpg)