ADANA
CEYHAN İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
İSTANBUL MODERN SANATLAR MÜZESİ ÇEVRİMİÇİ ETKİNLİKLERİ
![İSTANBUL MODERN SANATLAR MÜZESİ ÇEVRİMİÇİ ETKİNLİKLERİ](/meb_iys_dosyalar/2021_10/22151650_155951172_1333435407033577_5574860411769625156_n.jpg)
Ceyhan İlçe Milli Eğitim Müdürlüğümüz ile İstanbul Modern Sanatlar Müzesi arasında gerçekleştirilen planlama dahilinde 27 Şubat Cumartesi günü ve 28 Şubat Pazar günü ilçemizde görev yapan öğretmenlerimizi kültürel ve sanatsal yönden desteklemek amacıyla rehberli Sanal Sergi Turları gerçekleştirilmiştir. Sunumu yapan İstanbul Modern Sanatlar Müzesine ve etkinliğimize katılım sağlayan tüm öğretmenlerimize teşekkür ederiz. #CeyhanİçinDaimaİleri #FarkYaratmakİçinÇalış #BirlikteBaşarıyoruz
![](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tc6/1/16/1f6a9.png)
![](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t82/1/16/1f3a8.png)
![](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tae/1/16/1f3ad.png)
![](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tb/1/16/1f388.png)
![22-10-2021](/meb_iys_dosyalar/2021_10/k_22151748_156669142_1333435357033582_4919170357073608321_n.jpg)
![22-10-2021](/meb_iys_dosyalar/2021_10/k_22151747_155951172_1333435407033577_5574860411769625156_n.jpg)
![22-10-2021](/meb_iys_dosyalar/2021_10/k_22151745_156692570_1333435463700238_5942269508380476548_n.jpg)
![22-10-2021](/meb_iys_dosyalar/2021_10/k_22151743_155974689_1333435533700231_7297406368893292386_n.jpg)
![22-10-2021](/meb_iys_dosyalar/2021_10/k_22151741_156931329_1334091870301264_2840514883860029525_n.jpg)
![22-10-2021](/meb_iys_dosyalar/2021_10/k_22151739_157032374_1334091893634595_6239762556052778275_n.jpg)
![22-10-2021](/meb_iys_dosyalar/2021_10/k_22151737_156926358_1334091920301259_5112484708737482398_n.jpg)
![22-10-2021](/meb_iys_dosyalar/2021_10/k_22151735_157326078_1334091970301254_3412333456183518052_n.jpg)
![22-10-2021](/meb_iys_dosyalar/2021_10/k_22151733_156254903_1334092013634583_4979002201589325115_n.jpg)