ADANA
CEYHAN İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
ROBOTİK KODLAMA ATÖLYESİ İNCELEMESİ
![ROBOTİK KODLAMA ATÖLYESİ İNCELEMESİ](/meb_iys_dosyalar/2021_10/23104638_167876496_3900179930027609_5824824840531486328_n.jpg)
Müdürümüz Sn. Murat KOÇER; Öğrencilerimizi 21.yüzyılın gerektirdiği bilgi ve beceriye ulaştırmada katkı sunacak Büyükmangıt Şehit Cüneyt Muhacir Ortaokulu'muzda yapımı devam eden #Robotik #Kodlama ve #STEM Atölyesini inceledi. Gayretli ve fark yaratan çalışmalarından dolayı Okul Müdürü Sn. Selçuk AÇIL ve Bilişim Teknolojileri Öğretmeni Sn. Temuçin ÖRSDEMİR'i kutladı. #FarkYaratmakİçinÇalış #BirlikteBaşarıyoruz #CeyhanİçinDaimaİleri
![23-10-2021](/meb_iys_dosyalar/2021_10/k_23104659_167876496_3900179930027609_5824824840531486328_n.jpg)
![23-10-2021](/meb_iys_dosyalar/2021_10/k_23104657_167501966_3900180020027600_5597168181984459595_n.jpg)
![23-10-2021](/meb_iys_dosyalar/2021_10/k_23104654_167522026_3900180143360921_7867408295947460691_n.jpg)
![23-10-2021](/meb_iys_dosyalar/2021_10/k_23104652_167328180_3900180296694239_9109899048359892021_n.jpg)