ADANA
CEYHAN İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
"GÖNÜLDEN GÖNÜLE" : PAMUKELİ ORTAOKULU
![](/meb_iys_dosyalar/2021_10/23110735_170008750_3922296927815909_5097236616989904510_n.jpg)
"GÖNÜLDEN GÖNÜLE" Projemizde gönüllere temas ettik. Bugün durağımız Pamukeli Ortaokulu'muz oldu. Müdürümüz Sn.Murat KOÇER; Öğrencilerimizle doğa yürüyüşü yaptı ve sohbet etti.Geleceğe dair hedeflerini ve hayallerini dinledi. Çocuklarımız için çalışma aşkımız artarak devam ediyor... #FarkYaratmakİçinÇalış #BirlikteBaşarıyoruz #CeyhanİçinDaimaİleri
![23-10-2021](/meb_iys_dosyalar/2021_10/k_23110820_170576704_3922296394482629_5060325607205022907_n.jpg)
![23-10-2021](/meb_iys_dosyalar/2021_10/k_23110818_170742307_3922296531149282_5934705489107450275_n.jpg)
![23-10-2021](/meb_iys_dosyalar/2021_10/k_23110815_170883293_3922296671149268_5451172989984605792_n.jpg)
![23-10-2021](/meb_iys_dosyalar/2021_10/k_23110813_170378316_3922296834482585_2774508699067144189_n.jpg)
![23-10-2021](/meb_iys_dosyalar/2021_10/k_23110811_170008750_3922296927815909_5097236616989904510_n.jpg)
![23-10-2021](/meb_iys_dosyalar/2021_10/k_23110808_170545518_3922297121149223_3339718809204682721_n.jpg)
![23-10-2021](/meb_iys_dosyalar/2021_10/k_23110806_170026896_3922297281149207_3737651414763612911_n.jpg)