ADANA
CEYHAN İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
ERASMUS+ K210 EĞİTİMLERİ
![ERASMUS+ K210 EĞİTİMLERİ](/meb_iys_dosyalar/2021_10/25133610_Duyuru_PNG-01.jpg)
Son başvuru tarihi 3 Kasım olan KA210 projelerinin nasıl hazırlanacağına yönelik eğitimlerimiz bu hafta başlıyor. Tüm kademelerdeki İngilizce öğretmenlerimizin katılımıyla gerçekleşecek olan eğitimlerimizde KA210 projelerinin yazım aşamaları, Erasmus+ program öncelikleri ve proje ortakları bulmaya yönelik faaliyetler anlatılacaktır. #ErasmusuSeviyoruz #BirlikteBaşarıyoruz #CeyhanİçinDaimaİleri
![25-10-2021](/meb_iys_dosyalar/2021_10/25150436_241761403_4387851494593781_4531579515945250005_n.jpg)