ADANA
CEYHAN İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
HOŞGELDİN 2020!
![HOŞGELDİN 2020!](/meb_iys_dosyalar/2021_11/17141449_81380941_2706563006055980_8052527672376426496_n.jpg)
HOŞGELDİN 2020! 2019 teklif çağrısı döneminde sunulan ve yedek listede yer alan iki okulumuzun 3 projesi hibe desteği almıştır. Proje koordinatörlerimizi , proje ekiplerimizi ve okul yönetimlerini tebrik ediyoruz. SAĞKAYA ÇOK PROGRAMLI ANADOLU LİSESİ 1-Okulda hayat var-Erasmus KA101 Projesi 2-Teknolojiyi Kullanıyoruz Geleceğe yön veriyoruz-Erasmus KA102 Projesi ARİF NİHAT ASYA ORTAOKULU Elimi Tut Öğretmenim-Erasmus KA101 Projesi