ADANA
CEYHAN İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Proje Koordinasyon Merkezimiz Üretmeye Devam Ediyor
![Proje Koordinasyon Merkezimiz Üretmeye Devam Ediyor](/meb_iys_dosyalar/2021_12/28084905_WhatsApp_Image_2021-12-24_at_18.36.24.jpg)
Ceyhan İlçe Millî Eğitim Müdürlüğü Proje Koordinasyon Merkezimiz tarafından 24-25 Aralık 2021 tarihlerinde okul yöneticilerimize yönelik Erasmus + E-twinning , Tübitak 4006 , Tübitak 2204-A , Tübitak 2204-B projeleri ve Okullarda yürütülen Robotik Kodlama Faaliyetleri ile ilgili bilgilendirme toplantısı düzenlendi.