ADANA
CEYHAN İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Yönetici Gelişim Programı (YÖGEP) Ocak 2022
![Yönetici Gelişim Programı (YÖGEP) Ocak 2022](/meb_iys_dosyalar/2022_01/25164924_Ekran_Goruntusu_119.jpg)
Aralık-Ocak ayı Yönetici Gelişim Programı (YÖGEP) Ceyhan Anadolu İmam Hatip Lisesi koordinatörlüğünde gerçekleşti. Toplantıya Din Öğretimi Genel Müdürlüğüne bağlı İlçemiz okullarının yöneticileri katıldı. "İmam hatip okullarının toplumsal algısı, algı yönetimi, kurumsal imaj yönetimi ve okulların tanıtımı bağlamında gerçekleştirilecek çalışmalar, dijital okul portfolyosu oluşturma, okul web sayfasının ve sosyal medyasının yönetimi" konulu sunum gerçekleştirildi.