ADANA CEYHAN İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü Tarafından Düzenlenen Madde Bağımlılığı ile ilgili düzenlenen "Hayallarin Hayal Olmasın"paneli yapıldı.

İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü Tarafından Düzenlenen Madde Bağımlılığı ile ilgili düzenlenen

   İlçe Milli Eğitim Müdülüğü tarafından 20 Nisan 2015 Pazartesi günü Murat Göğebakan Kültür merkezinde Okul Müdürlerine ,Diğer Kamu Kurum ve Kuruluşların Yöneticilerine,Sivil Toplum Örgütlerine ,Özel Sektör Yöneticilerine , Öğretmen ,Öğrenci ve Halkımıza yönelik olarak Uyuşturucu Maddelerle Mücadele projesi kapsamında"Hayallerim Hayal Olmasın"paneli düzenlendi.

   Panele Ceyhan Kaymakamı Sn.Mustafa ÜNLÜSOY, Ceyhan Belediye Başkanı Sn.Alemdar ÖZTÜRK, İlçe Milli Eğitim Müdürü Sn.Memduh TOPUZ, Garnizon Komutanı ,Adana Başsavcı Vekili,Ceyhan Başsavcısı, Adalet komisyon Başkanı, Yumurtalık İlçe Milli Eğitim Müdürü, protokol üyeleri, Şube Müdürleri, Okul Müdürleri, Öğretmenler, vatandaşlar ve öğrenciler katıldı.

   Panele konuşmacı olarak Adana Başsavcı Vekili Cumali TÜLÜ,Doç.Dr.Nebile DAĞLIOĞLU,Yrd.Doç.Dr.Oğuzhan KIRDÖK, Yrd.Doç.Dr.Ayşegül YOLGA TAHİROĞLU, ve Yrd.Doç.Dr.Özge METİN katıldılar.

   Panel bitiminde protokol ve öğrenciler kortej eşliğinde İMKB Ceyhan Anadolu Lisesine yürüdüler. Burada üzerinde "Hayaller Hayal Olmasın" yazılı 2000 balon uçuruldu.Protokole ve öğrencilere çorba ikramından sonra panel sona erdi.

edu edu
 edu  edu
 edu  edu
 edu  edu
 edu  edu
 edu  edu
 edu  edu
 edu  edu
 edu  edu
 edu  edu
 edu  edu
 edu  edu
 edu  edu
 edu  edu
 edu  edu
 edu  edu
 edu  edu
 edu  edu
 edu  edu
 edu  edu
edu edu

Hükümet Caddesi No 18 Ceyhan / ADANA - 322 200 9850

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.