ADANA CEYHAN İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İlçe Milli Eğitim Müdürü Sn.Memduh TOPUZ´un Kurban Bayramı Mesajı

İlçe Milli Eğitim Müdürü Sn.Memduh TOPUZ´un Kurban Bayramı Mesajı

Toplumumuzdaki dayanışma ve yardımlaşma duygularımızın en yoğun yaşandığı kardeşliğin ve dostluğun, barışın ve beraberliğin en ileri düzeye ulaştığı bayramlarımızdan birini daha kutlamanın mutluluğunu hep birlikte yaşıyoruz.

  Bayramlar insani duyguların ön plana çıktığı insanlarda dostluk, kardeşlik, birlik beraberlik ve dayanışma duygularını pekiştiren önemli kültürel değerlerimizdendir.

  Bu değerlere sahip çıkarak öncelikle anne, baba, aile bireyleri olmak üzere yakın akraba ve dostlar arasında bu duyguların en üst seviyede yaşatılması, milletimizin bekası için son derece yararlı olacaktır.

  Bu değerlerimizi fırsat bilerek el ele gönül gönüle birlik ve beraberlik içinde ülkemizi ve ilçemizi daha ileriye taşımak dileği ile çok kıymetli çalışma arkadaşlarım ve sagıdeğer Ceyhan halkının Kurban Bayramını en içten duygularla kutlar; sağlık, mutluluk ve esenlik içinde nice bayramlara erişilmesini temenni eder, sevgi ve saygılar sunarım.

Memduh TOPUZ

Ceyhan İlçe Milli Eğitim Müdürü

Hükümet Caddesi No 18 Ceyhan / ADANA - 322 200 9850

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.