ADANA
CEYHAN İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
İlçe Milli Eğitim Müdürü Sayın Serkan TOPBAŞ Başkanlığında, Şube Müdürleri ve Okul Müdürleri İle Değerlendirme Toplantısı Yapıldı.
![İlçe Milli Eğitim Müdürü Sayın Serkan TOPBAŞ Başkanlığında, Şube Müdürleri ve Okul Müdürleri İle Değerlendirme Toplantısı Yapıldı.](/meb_iys_dosyalar/2017_02/09224046_kapak.jpg)
Ceyhan İlçe Milli Eğitim Müdürü Sayın Serkan TOPBAŞ başkanlığında, İlçe Milli Eğitim Şube Müdürleri ve İlçemizdeki tüm okul müdürlerinin katılımıyla düzenlenen 2016-2017 Eğitim Öğretim yılı2. Dönem değerlendirme toplantısı Ceyhan Öğretmenevi Toplantı Salonu´nda gerçekleşti.
Toplantıda, 1.dönemin değerlendirildi. 2.dönemde başarıyı artırmak için yapılacak çalışmalar hakkında görüş alışverişinde bulunuldu. Diğer gündem maddelerinin görüşülmesi ile toplantı sona erdi.
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |